Guangzhou Trend Waterpark İnşaat Co, Ltd
23 yıllık deneyim, 1000'den fazla su parkı projesi tüm dünyada

Ana sayfa

Guangzhou Panyu Trend Waterpark Construction Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite özel su Slaytlar satış için
iyi kalite özel su Slaytlar satış için
Trend’s product is unique,expecially Water slide and SPA. And after-sales staff is very hardworking, and can solve the problem very quickly.

—— Mr Tan

Fast response ,High efficiency,Good installation work,Good sense of responsibilities.

—— Mr Zhong

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Panyu Trend Waterpark Construction Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Guangzhou Panyu Trend Waterpark Construction Co., Ltd Guangzhou Panyu Trend Waterpark Construction Co., Ltd Guangzhou Panyu Trend Waterpark Construction Co., Ltd Guangzhou Panyu Trend Waterpark Construction Co., Ltd Guangzhou Panyu Trend Waterpark Construction Co., Ltd Guangzhou Panyu Trend Waterpark Construction Co., Ltd Guangzhou Panyu Trend Waterpark Construction Co., Ltd
Trend Creative Industrial Park Showroom Reception team Fair in Beijing customer vistts customer vistts

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Eğilim
No. Çalışanları : 600~700
Yıllık satış : 40 Million-60 Million
Yıl kurulan : 1994
İhracat p.c : 70% - 80%
Trend şirketi 1994 yılında kurulan bu şirket, su parkı yatırım planlaması ve tasarımı, ekipman imalatı, proje yapımı ve işletme yönetimi de dahil olmak üzere anahtar teslim hizmet sunan ilk su eğlence parkı genel sağlayıcısıdır.

Şirketin kurulduğundan bu yana 23 yıl boyunca, 1000'in üzerinde proje yaptık, Çin'deki 28 iline, şehre ve özerk bölgeye yayılmış ve halihazırda Doğu Avrupa, Güney Amerika, Avustralya, Afrika, Orta'ya ihraç edilen ürünler Doğu ve Güneydoğu Asya. Ürün su kaydırağı ve dalga makinesi, Çin pazarındaki ilk pazar payıdır. Girişimin en başından beri ürün kalitesini temel orijinal olarak alıyoruz, tüm çalışanların katılımı ile çalışanların kalite bilincinin artırılması, “Sıfır Hatalı” denetim standardı ile yüksek kalitenin güvence altına alınması. Biz Çin Eğlence Parkları ve Gezi Birliği'nin bir direktörü ve sahadaki ilk ISO9001 sertifikalı Çin firmasıyız.

İnovasyon bir girişimcinin itici gücüdür, sonsuz inovasyon ruhuyla güçlenir, sürekli olarak müşterilerimizin memnuniyeti için yenilikçi ürün geliştiririz, iç ve dış alanda yüksek seviyede yüzlerce su çekiciliği geliştirdik, ikisi bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahiptir. paslanmaz çelik filtre ve saç durdurucu, her iki ürün de ulusal patente girmiştir.

Çin su eğlencesinin inşaat endüstrisinin öncüsü olan Trend Group, su cazibe merkezleri için eğlenceyi artırmaya, benzersiz karakterli ve kültürel çağrışımlara sahip su parkları, daha cazip ve değerli projeleri barındıran bir adama adamıştır. Müşterilerimize dünya standartlarında teknoloji ve tasarım gücü konusunda entegre bir çözüm sunacağız.

Guangzhou Trend Genel Merkezi - Guangzhou'da

Guangzhou Trend Fiberglas slayt atölyesi - Huizhou CIty'de bulunan

İletişim bilgileri
Guangzhou Panyu Trend Waterpark Construction Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Mary Ma

Tel: 86-20-39957689

Faks: 86-20-84761868

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)